Tímy… príbeh lásky

Tímy… príbeh lásky

Táto kniha je tu pre vás a tímy, ktorých ste súčasťou.

Jan Jacob Stam chce v tejto svojej už siedmej knihe rozširovať obzory. Jej obsah je prirodzenou nadstavbou k všetkému, čo už o tímoch viete. Vďaka knihe môžete nájsť nové možnosti, nájsť niečo, čo ste predtým nevideli. Niečo, čo vás naplní novou inšpiráciou a energiou. Niečo, s čím môžete vy alebo váš tím ďalej pracovať.

Nečakajte učebnicu systemiky, ale skôr kompaktnú knihu postrehov o tímoch ako živých bytostiach. Tie niekedy urobia úplne iný pohyb, ako chcú členovia tímu. V knihe si prečítate aj o tom, s akými vzorcami správania a dynamikou sa môžete stretnúť v tímoch a aké intervencie môžete urobiť aj bez toho, aby ste boli trénovaní v práci s tímom ako so systémom.

Pravdepodobne sa aj vy občas ocitnete s tímom v slepej uličke alebo váhate, aký krok urobiť. Všetci sme predsa ľudia. V tejto knihe vás Jan Jacob pozýva, aby ste našli odpoveď na otázku: Čo treba v tíme urobiť, kde je jeho potenciál?

Jan Jacob privádza ľudí a tímy do kontaktu s ich plným potenciálom. Systemickej práci sa venuje od roku 1996 a v súčasnosti pracuje s mnohými tímami a organizáciami vo viac ako štyridsiatich krajinách. Rozumom a srdcom sa snaží pochopiť a cítiť, ako tímy fungujú. A najmä to, čo potrebujú tieto živé systémy, aby mohli napĺňať svoje poslanie.

MOŽNOSŤ UŽ OBJEDNAŤ V E-SHOPE 

Doprajte si zážitok zo systemického prístupu v práci s tímami. Táto kniha je tu pre vás a tímy, ktorých ste súčasťou. Objednať si ju môžete v našom e-shope.