Katarína Mačicová

Katarína Mačicová
12. novembra 2020 Marek Hrebík

„Gallup CliftonStrengths® je super nástroj na spoznanie samého seba a prečo reagujeme v rôznych situáciách ako reagujeme (či už pozitívne alebo negatívne), ale bez správneho pochopenia alebo interpretácie silných stránok je zložitejšie ich hlbšie porozumenie. A toto presne vedia ponúknuť dámy z Maxilogy v rámci ich 1:1 sedení ako aj tímových workshopov.
Pri 1:1 sedeniach zaujímavou formou, cez otázky, vedia človeka samého priviesť k porozumeniu jeho silných stránok, ako si vyložiť ich kombináciu v prvej 5-ťke, ako využiť tie najsilnejšie, zvýšiť vlastný potenciál pre seba prirodzenou cestou. Pri opakovaných stretnutiach, ktoré naozaj odporúčam, viete ísť do hĺbky rôznych situácií, zvedomiť si kde a ako sa dá prirodzenou cestou zmeniť prístup a nakoniec celkový výsledok.

Super sú tímové aktivity. Cez rôzne cvičenia a hry umožnia, aby sa ľudia v tíme lepšie spoznali, zistili prečo „tí druhí“ reagujú, ako reagujú a niekedy nás tým frustrujú, aj keď možno oni sami sú frustrovaní možno oveľa viac. Dlhodobo vie takýto náhľad na tím a kolegov zmeniť kompletne jeho dynamiku a náladu.“