ROZVOJ VLASTNÝCH SILNÝCH STRÁNOK A SYSTEMICKÉHO VNÍMANIA V PRÁCI S INÝMI

ROZVOJ VLASTNÝCH SILNÝCH STRÁNOK A SYSTEMICKÉHO VNÍMANIA V PRÁCI S INÝMI
8. apríla 2022 Daniela Sovinec

Program akreditovaný ICF (International Coach Federation) rozvíja a posilňuje sebapoznanie ako dôležitý základ pre rolu kouča, lídra alebo manažéra. Umožní vám vedome pracovať s vlastnými silnými stránkami a princípmi systemického prístupu.

Pre koho je program určený

Pre koučov, manažérov a lídrov, ktorí vedia, že schopnosť viesť seba je predpokladom pre úspešné vedenie iných. Pre všetkých, ktorí pracujú s ľudským potenciálom.

Čo si odnesiete:

 • Moje silné stránky – ako mi pomáhajú v roli kouča, lídra alebo manažéra
 • Práca s vlastnými potrebami
 • Môj potenciál – kde pramení a jeho zdroje
 • Moje slepé miesta (tiene), predsudky a vzorce správania
 • Systemické počúvanie a vnímanie klienta – rozšírený zdroj informácií
 • Ako vedome posilniť prínos vlastnej intervencie
 • Koľko dávam a koľko prijímam v mojej práci a vplyv výmeny na moje prežívanie
 • Miesto, z ktorého vstupujem do vzťahu s inými
 • Moja aktuálna výzva – systemická práca so silnými stránkami

Program je kombináciou individuálnej a skupinovej práce:

 • vyplnenie nástroja Gallup CliftonStrengths® (online)
 • interpretácia silných stránok/koučing – individuálne stretnutie – 1,5 hod (online/prezenčne)
 • skupinová práca (max. 10 účastníkov) – 2 dni (prezenčne)

Počet schválených ICF CCE hodín: 15,5

(12 Core Competecies, 3,5 Resource Development)

Termín a miesto konania:

25. – 26. mája 2023, 9:00 – 16:30, Zen Flow, Bratislava

Program vieme urobiť na mieru pre uzavretú skupinu aj v inom termíne.

Cena:  430 Eur (vrátane prístupového kódu CliftonStrengths®)

Lektori:  Petra Fusková, PCC a Daniela Sovinec, PCC

Povedali o programe:

Workshop predstavoval pre mňa dva dni strávené vo výživnom a múdrom prostredí, kde sa stretla inšpiratívna skupina ľudí. Ďakujem Peťke a Danke  (lektorkám z Maxilogy) za vytvorenie bezpečnej atmosféry, kde som sa cítila komfortne zdieľať  moje názory, skúsenosti  a  pocity. Rovnako bolo krásne pozorovať rozdielnosť pohľadov účastníkov workshopu, na rovnaké témy a tým sa inšpirovať a vidieť ako sa dá na tu istú situáciu pozrieť, či reagovať inak.  Z workshopu som odchádzala plná dojmov, s pocitom radosti a odhodlania pustiť sa do nových výziev. Téma workshopu, princípy systemického prístupu,  mi dávajú obrovský zmysel a odporúčam každému jednotlivcovi či organizácii sa zúčastniť workshopu, kde všetko so všetkým súvisí a zároveň dáva zmysel. Myslím, že pracovať v prostredí, ktoré rozumie princípom systemickej práce a dokáže rozpoznať a podporiť  silne stránky jednotlivca, by bolo úžasné.

Elena Ančicová

Uvedomila som si, že skutočné  šťastie a naplnenie v pracovnej oblasti môžem dosiahnuť iba v prípade, že budem autentická voči sebe a svojmu okoliu a spoznám svoje silné a slabé stránky. Vďaka Danielke a Peťke som sa rýchlo naučila ako so svojim talentom pracovať.  Moja práca ma znova napĺňa a teší, tak veľmi ako na začiatku svojho podnikania. Obrovské uvedomenie, ktoré si odnášam je, že talenty sú neutrálne.

Barbora Akkermans Labudová

Rada by som sa podelila o svoju nedávnu skúsenosť zo semináru Rozvoja vlastných silných stránok a systemického vnímania v práci s inými. Od prvého kontaktu s Maxilogy som vedela, že som si vybrala správne, proste bol to pocit, ktorý sa mi potvrdzoval v priebehu celého kurzu. Dievčatá Peťka a Danka mali veľmi profesionálny prístup, ktorý bol však zrozumiteľný a praktický. Zároveň nám však vytvorili bezpečný a dôverný priestor na zdieľanie svojich pocitov, myšlienok a neistôt. Z týchto dvoch dní som si odniesla okrem nových poznatkov, zážitkov aj sebauvedomenie si ako správne používať svoje silné stránky, aby sa zároveň nestávali mojím nepriateľom. A na strane druhej  som si zvedomila aj svoje slabšie miesta a  k nim spôsoby cez ktoré ich viem podporiť. Moje očakávania boli naplnené a len ten kto to zažil vie o čom hovorím. Za mňa určite do skorého videnia. Ešte raz vám ďakujem baby.

Monika Brugerová

Na kurz „Rozvoj vlastných silných stránok a systemického vnímania v práci s inými“ som sa prihlásila z niekoľkých dôvodov: Daniela a Petra sú zárukou kvalitného kurzu, ku ktorému sa ešte dlho v myšlienkach budem vracať; je to kurz, ktorý pracuje s mojimi silnými stránkami, o ktorých som už celkom veľa vedela ale môžem sa dozvedieť ešte viac a k tomu aj ako s nimi pracovať ako people manager. Kurz bol intenzívny na nové poznania, uvedomenia, ukázal mi rôzne pohľady na jednu a tú istú vec. Veľmi si vážim, že Petra s Danielou vedeli vytvoriť bezpečné prostredie na zdieľanie veľakrát veľmi osobných a senzitívnych situácií, myšlienok a pocitov, keďže sme sa tam zišli skupinka neznámych ľudí. Tento kurz odporúčam všetkým, ktorí sa chcú posunúť v sebapoznaní, v tom, ako využiť svoje silné stránky aj voči ostatným alebo v rámci tímu; vo vnímaní iných ľudí, ktorí na prvý pohľad majú úplne opačné silné stránky ako vy. Veľmi sa mi páčila uvoľnená atmosféra a taktiež že kurz pracuje ďalej s tým, čo som sa dozvedela o sebe. Ďakujem veľmi pekne Petre a Daniele a teším sa na ďalšie stretnutie!

Lenka Gergely

2 zmysluplné dni s vami v téme ROZVOJ VLASTNÝCH SILNÝCH STRÁNOK A SYSTEMICKÉHO VNÍMANIA V PRÁCI S INÝMI som si užila plnými dúškami. Takúto hĺbavú prácu so sebou/ pre seba a v konečnom dôsledku pre všetky svoje interakcie s okolím by som dopriala každému.
Naplánujte si schôdzku sami so sebou, utvrďte sa, alebo novo objavte svoje silné stránky, svoje talenty a príďte si ich uvedomiť v systemickej práci. Pre mňa to bol zážitok a vzácne využitý čas. Ďakujem Peťa a Danka.

Erika Feketová

Thank you Petra and Daniela for your guidance, I think it was beneficial for all of us to have a group of people not from the same industry, this brought different views and made the session interesting. I would suggest keeping this set up also for future participants but that’s just my personal opinion. Having said that the training delivered value and I recommend it to others.

Tomáš Polakovič

Vďaka za možnosť byť súčasťou tohto programu. Odporúčam ho každému kto chce hlbšie nahliadnuť na svoje silné stránky a to ako ich môže využit v prospech klienta aj seba.

Michaela Bubelíniová

Ďakujem Danka a Peťa za inšpiratívny workshop a všetkým účastníkom za perfektnú atmosféru.

Andrea Pálková